SOUPEŘI 

logologologologologologologologologologologologologo

ROZPIS TURNAJŮ
KRajská soutež 4. tříd

Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání.

Den Datum Začátek ZS Domácí Hosté
neděle 02.10.2022 09:00 - 18:00 Chotěboř HC Chotěboř  SK Telč 
SK Telč  SKLH Žďár n. Sázavou 
HC Chotěboř  SKLH Žďár n. Sázavou 
HC Ledeč nad Sázavou  HC Lední medvědi Pelhřimov 
HC Lední medvědi Pelhřimov  SKLH Žďár n. Sázavou B
HC Ledeč nad Sázavou  SKLH Žďár n. Sázavou B
neděle 16.10.2022 09:00 - 18:00 Třebíč SK H.Slavia Třebíč  BK Havlíčkův Brod 
BK Havlíčkův Brod  SK Telč 
SK H.Slavia Třebíč  SK Telč 
SK H.Slavia Třebíč B BK Havlíčkův Brod B
BK Havlíčkův Brod B HC Lední medvědi Pelhřimov 
SK H.Slavia Třebíč B HC Lední medvědi Pelhřimov 
neděle 30.10.2022 09:00 - 18:00 Humpolec Jiskra Humpolec  SK Telč 
SK Telč  HC Chotěboř 
Jiskra Humpolec  HC Chotěboř 
HC Světlá n. Sáz.  HC Ledeč nad Sázavou 
HC Ledeč nad Sázavou  HC Lední medvědi Pelhřimov 
HC Světlá n. Sáz.  HC Lední medvědi Pelhřimov 
neděle 13.11.2022 09:00 - 18:00 Pelhřimov SK Telč  BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem 
HC Lední medvědi Pelhřimov  HC Žihadla Moravské Budějovice 
HC Žihadla Moravské Budějovice  SK Telč 
BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem  HC Lední medvědi Pelhřimov 
neděle 04.12.2022 09:00 - 18:00 Velká Bíteš HC Sp. Velká Bíteš  BK Havlíčkův Brod 
BK Havlíčkův Brod  SK Telč 
HC Sp. Velká Bíteš  SK Telč 
Náměšť nad Oslavou  BK Havlíčkův Brod B
BK Havlíčkův Brod B HC Lední medvědi Pelhřimov 
Náměšť nad Oslavou  HC Lední medvědi Pelhřimov 
neděle 18.12.2022 09:00 - 18:00 Bystřice n/P. BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem  SK Telč 
HC Žihadla Moravské Budějovice  HC Pumy Agrostroj Pelhřimov 
HC Pumy Agrostroj Pelhřimov  BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem 
SK Telč  HC Žihadla Moravské Budějovice 
neděle 08.01.2023 09:00 - 18:00 Telč SK Telč  SK H.Slavia Třebíč 
HC Lední medvědi Pelhřimov  SK H.Slavia Třebíč B
SK Telč  SK H.Slavia Třebíč B
HC Lední medvědi Pelhřimov  SK H.Slavia Třebíč 
neděle 22.01.2023 09:00 - 18:00 Velká Bíteš HC Sp. Velká Bíteš  SK Telč 
SK Telč  SKLH Žďár n. Sázavou 
HC Sp. Velká Bíteš  SKLH Žďár n. Sázavou 
Náměšť nad Oslavou  HC Lední medvědi Pelhřimov 
HC Lední medvědi Pelhřimov  SKLH Žďár n. Sázavou B
Náměšť nad Oslavou  SKLH Žďár n. Sázavou B
neděle 05.02.2023 09:00 - 18:00 Světlá n/S. HC Světlá n. Sáz.  HC Dukla Jihlava 
HC Dukla Jihlava  SK Telč 
HC Světlá n. Sáz.  SK Telč 
Jiskra Humpolec  HC Dukla Jihlava B
HC Dukla Jihlava B HC Lední medvědi Pelhřimov 
Jiskra Humpolec  HC Lední medvědi Pelhřimov 
neděle 19.02.2023 09:00 - 18:00 Pelhřimov HC Lední medvědi Pelhřimov  BK Havlíčkův Brod 
BK Havlíčkův Brod  HHK Velké Meziříčí 
HC Lední medvědi Pelhřimov  HHK Velké Meziříčí 
SK Telč  BK Havlíčkův Brod B
BK Havlíčkův Brod B HC Pumy Agrostroj Pelhřimov 
SK Telč  HC Pumy Agrostroj Pelhřimov 
neděle 05.03.2023 09:00 - 18:00 Ledeč n/S. HC Ledeč nad Sázavou  SK Telč 
SK Telč  SKLH Žďár n. Sázavou 
HC Ledeč nad Sázavou  SKLH Žďár n. Sázavou 
HC Chotěboř  HC Lední medvědi Pelhřimov 
HC Lední medvědi Pelhřimov  SKLH Žďár n. Sázavou B
HC Chotěboř  SKLH Žďár n. Sázavou B
neděle 19.03.2023 09:00 - 18:00 Telč SK Telč  HC Lední medvědi Pelhřimov 
HC Lední medvědi Pelhřimov  HC Žihadla Moravské Budějovice 
SK Telč  HC Žihadla Moravské Budějovice 
HC Pumy Agrostroj Pelhřimov  HHK Velké Meziříčí 
HHK Velké Meziříčí  BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem 
HC Pumy Agrostroj Pelhřimov  BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem