Krajská liga Jihočeského kraje 2017 - 2018

Základní část   Dvoukolově každý s každým, tříbodovým systémem (26 kol, 24 utkání). Za vítězství v základní hrací době náleží

3 body, v případě nerozhodného výsledku získávají obě družstva po jednom bodu. Pokud skončí utkání hrané do

rozhodnutí nerozhodně v základní hrací době, hraje se pětiminutové prodloužení bezprostředně po tříminutové

přestávce bez úpravy ledové plochy (čl. 404 SDŘ).

V prodloužení hrají družstva v počtu tří hráčů v poli s jedním brankářem.

Pokud nepadne branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy se třemi různými střelci dle čl. 407 SŘ.

Vítěz SN získává druhý bod.

Nejlépe umístěné JIHOČESKÉ družstvo po základní části má nárok postoupit do kvalifikace o II. ligu za Jihočeský

kraj. Konec základní části se posouvá až na neděli 4.3.2018

Play offDružstva umístěná po základní části na 1. – 8. místě pokračují v soutěži play off.

Vyšší tresty ze základní části se do play off započítávají  !!

Hraje se na dvě VÍTĚZNÁ utkání -lépe umístěné družstvo po základní části začíná „doma“ (i třetí utkání)

Hrací den : základní část
SOBOTA i NEDĚLE

play off
PÁTEK a NEDĚLE, třetí rozhodující utkání se hraje v úterý nebo ve středu

- v neděli začátek utkání nejpozději v 19:00 hodin (pokud se soupeři nedohodnou jinak)

- v pracovní den začátek utkání nejdříve v 19:00 hodin (pokud se soupeři nedohodnou jinak)

Zahájení  :základní části