SK Telč – HC Milevsko 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
Góly a nahrávky: 
10. Hejl (Cech), 44. Cech (L. Hanzal), 46. Taras (Hejl) – 3. Sláma (Fencl), 12. Nevolný (Pouch), 34. J. Müller (T. Bílek), 35. T. Novotný (Pouch, Nevolný), 37. Pouch (T. Novotný, Nevolný), 59. T. Bílek (J. Müller, Jíška). 
Rozhodčí: J. Stach – M. Matoušek, J. Macháček. 
Vyloučení: 12:10, navíc Kubát (Telč) do konce. 
Využití: 0:3. 
V oslabení: 0:1. 
Diváků: 270. 

TJ Loko Veselí nad Lužnicí – SK Telč 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Góly a nahrávky:
17. Dušák (Nehoda), 36. J. Míchal (Vlach), 47. M. Čáp (Dušák) – 38. Sokolík (Kubát), 48. P. Prokop.
Rozhodčí: D. Čáp – Jan Lang, Bušta.
Vyloučení: 4:8.
Využití: 1:0.
Diváků: 230.

TJ Loko Veselí nad Lužnicí – SK Telč 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Góly a nahrávky: 
17. Dušák (Nehoda), 36. J. Míchal (Vlach), 47. M. Čáp (Dušák) – 38. Sokolík (Kubát), 48. P. Prokop. 
Rozhodčí: D. Čáp – Jan Lang, Bušta. 
Vyloučení: 4:8. 
Využití: 1:0. 
Diváků: 230. 

SK Telč – HC Vajgar J. Hradec 7:6 sn (3:1, 2:3, 1:2 – 0:0; 1:0)
Góly a nahrávky: 
2. D. Šebesta (Bína), 9. Sokolík (Berka, D. Šebesta), 11. Smejkal (Bína, D. Šebesta), 23. Smejkal (D. Šebesta, Bína), 38. Kubát (Berka), 59. D. Šebesta (Kubát, Vacek), rozh. nájezd Kubát – 20. Tomšík, 25. Jon (Jasanský), 27. Jasanský (Kalvas, R. Procházka), 32. Kalvas (Ištvánik, Chmel), 58. Havelka (Mat. Jindra). 
Rozhodčí: Macák – Kubíček, Maxa. 
Vyloučení: 8:8, navíc R. Procházka (Vajgar) 10 minut. 
Využití: 1:0. 
V oslabení: 1:1. 
Diváků: 412. 

TJ Sokol Radomyšl – SK Telč 7:6 (1:1, 2:1, 4:4)
Góly a nahrávky: 
14. Hovora (Kica, Kozák), 33. Slavík, 34. Šimoník (Fr. Bárta, P. Březina), 50. Kica (Turek), 51. Slavík (Burkoň, Jungbauer), 55. Slavík (J. Řehoř, Jungbauer), 57. Slavík (Jungbauer) – 16. Berka, 30. Smejkal (Berka), 42. J. Havlík (Kotrba), 46. Smejkal (Jan Bína), 46. Kret (Sokolík), 51. Taras (Berka). 
Rozhodčí: Pexa – Deim, Kubíček. 
Vyloučení: 10:13. 
Využití: 2:2. 
Diváků: 119. 

SK Telč – OLH Spartak Soběslav 8:4 (4:2, 0:1, 4:1)
Góly a nahrávky: 
1. Bína, 2. J. Šťastný (Kret, Sokolík), 3. Kret (Sokolík), 8. J. Šťastný (Sokolík), 51. Berka, 57. Bína (Smejkal), 59. Smejkal (P. Prokop), 60. Kubát – 10. Hák (Žákovský, Vild), 19. Punčochář (J. Kubeš), 21. Žákovský (Hák, Vild), 53. Hák (Žákovský, Vild). 
Vyloučení: 8:6, navíc D. Šebesta (Telč) 10 minut + do konce, Taras (Telč) do konce, Máca, M. Kučera (Soběslav) oba 10 minut. 
Využití: 0:1. 
Diváků: 277. 

HC Lední Medvědi Pelhřimov B – SK Telč 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
Góly a nahrávky:
4. Kalenda (Knězů), 33. D. Vrátný (B. Svoboda, Zadražil), 38. Moucha (J. Vrátný, Cerhan) – 8. Smejkal (D. Šebesta), 13. Bína (Smejkal), 30. Šalanda (Koreš), 40. Kret (Taras), 52. Kret (Hejl, Taras), 60. Bína (Smejkal).
Rozhodčí: A. Ondřej – Mart. Šesták, Polonyi.
Vyloučení: 6:8.
Využití: 1:0.
V oslabení: 0:1.
Diváků: 39.

SK Telč – HC Tábor B 2:8 (1:2, 1:2, 0:4)
Góly a nahrávky: 
9. Kubát (Bína), 26. Bína (Tušer, D. Šebesta) – 3. Prštický (J. Marek, D. Hubáček), 8. Pospíchal, 21. Ošmyk (T. Kratochvíl), 31. Bouška (J. Drda, T. Kratochvíl), 49. T. Kratochvíl (Ošmyk), 50. J. Drda, 52. F. Hubáček (J. Drda, J. Škoda), 58. Prštický (J. Marek, D. Hubáček).
Rozhodčí: F. Svoboda – Karlín, Mart. Šesták. 
Vyloučení: 9:11. navíc T. Havlík (Telč) 5 minut + do konce. 
Využití: 1:1. 
Diváků: 295. 

HC Vimperk – SK Telč 5:4 (3:1, 1:1, 1:2)
Góly a nahrávky: 
3. Paule (R. Sitter), 8. J. Sitter (Chaloupka, R. Suchánek ml.), 15. J. Hanzal (Paule, Binder), 21. Paule (R. Sitter, J. Hanzal), 57. Paule – 16. Kret (Hejl), 32. Jak. Prášek (Bína), 49. D. Šebesta, 55. Jak. Prášek (Sokolík). 
Rozhodčí: Poskočil – Knor, Němec. 
Vyloučení: 6:8. 
Využití: 2:0. 
Diváků: 350.

SK Telč – TJ Jiskra Humpolec 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Góly a nahrávky:
19. Cech TS, 27. Berka (Taras), 32. Sokolík (Kret), 55. Kret (Sokolík, Hejl).
Rozhodčí: J. Stach – Soukup, J. Macháček.
Vyloučení: 4:4.
Využití: 0:0.
V oslabení: 1:0.
Diváků: 313.

HC Slavoj Č. Krumlov – SK Telč 3:4 v prodl. (1:2, 1:0, 1:1 – 0:1)
Góly a nahrávky: 
20. Vondřich (Gallistl), 34. Klíma (Ungr), 55. K. Šťastný (Kadlec, Vondřich) – 8. Taras (Cech), 13. Berka, 47. Taras (Kret), 64. Kubát. 
Rozhodčí: Pexa – Soukup, Bušta. 
Vyloučení: 3:5. 
Využití: 2:0. 
Diváků: 100.

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – SK Telč 8:4 (3:1, 2:0, 3:3)
Góly a nahrávky: 
3. Oulík (Miler), 5. Heřmánek (Štěpán), 17. Štěpán (Heřmánek), 38. Heřmánek (Moudrý), 39. Oulík, 43. Oulík, 56. Matěj Dvořák (M. Král), 57. Moudrý (M. Černý) – 13. Sokolík (Kret), 42. Bína, 53. P. Prokop, 59. Cech (P. Prokop, J. Havlík). 
Rozhodčí: D. Urban – T. Müller, Soukup. 
Vyloučení: 8:10, navíc Žlůva, Roman Rákosník ml. (Hluboká) oba 5 minut + do konce, D. Šebesta (Telč) 10 minut. 
Využití: 0:1. 
Diváků: 180. 

SK Telč – HC Strakonice 6:3 (1:0, 2:1, 3:2)
Góly a nahrávky: 
18. Kubát (Sokolík), 24. Sokolík (Kret), 40. Smejkal (Sokolík), 44. Sokolík (Kret), 55. Berka (Kret), 60. Tušer – 33. L. Bednařík, 56. L. Bednařík (Dlouhý), 60. L. Bednařík (Ruda). 
Rozhodčí: J. Stach – P. Šimánek, Jan Lang. 
Vyloučení: 10:10, navíc D. Šebesta, Kret (Telč), Samohejl (Strakonice) všichni 5 minut + do konce. 
Využití: 1:1. 
V oslabení: 1:1. 
Diváků: 291. 

HC Milevsko 2010 – SK Telč 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Góly a nahrávky: 
6. Fořt (T. Bílek), 18. T. Novotný (Suchan, Hamerle), 53. T. Novotný (Hamerle, Jíška) – 37. Smejkal (Berka). 
Rozhodčí: Hamr – T. Müller, Soukup. 
Vyloučení: 8:6. 
Využití: 1:0. 
Diváků: 415. 

SK Telč – TJ Loko Veselí nad Lužnicí 4:6 (1:2, 1:3, 2:1)
Góly a nahrávky: 
2. Kret (Sokolík), 23. Jak. Prášek (Šalanda, Lupač), 52. J. Šťastný (Sokolík), 55. Bína (Jak Prášek) – 20. Jak. Novák (R. Benda), 20. L. Míchal (Mikeska), 25. Jak. Novák (Kyml), 36. Mikeska (Jak. Novák, Klimeš), 37. Bůžek (M. Čáp), 47. Vlach (M. Čáp). 
Rozhodčí: Jan Slavík – J. Macháček, Smrž. 
Vyloučení: 8:10, navíc M. Čáp (Veselí) 10 minut. 
Využití: 0:0. 
V oslabení: 1:0. 
Diváků: 193. 

HC Vajgar J. Hradec – SK Telč 6:4 (0:1, 0:2, 6:1)
Góly a nahrávky: 
43. Popelka (Jon, Ondřej), 52. Jon (Lazorišák, Gurka), 55. Chmel (Jasanský, Tomšík), 57. Lazorišák (Ondřej), 58. Lazorišák (Jasanský), 60. Havelka – 19. Kotrba (Sokolík), 28. D. Šebesta (Tušer), 29. Sokolík, 51. Taras (Koreš). 
Rozhodčí: Trnka – T. Müller, Mart. Šesták. 
Vyloučení: 5:4, navíc J. Havlík (Telč) 5 minut + do konce, Smejkal (Telč) do konce. 
Využití: 2:1. 
Diváků: 285. 

SK Telč – TJ Sokol Radomyšl 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
Góly a nahrávky:
14. Šebesta (Berka), 24. Jak. Prášek (J. Šťastný), 34. Koreš (J. Šťastný, Jak. Prášek) – 6. Slavík, 6. Burkoň (Jungbauer), 7. O. Gába (Hovora, P. Procházka), 29. Slavík (P. Procházka), 60. Hovora.
Rozhodčí: Hamr – Bušta, Soukup.
Vyloučení: 6:4, navíc Šebesta (Telč) 10 minut, Berka (Telč) 10 minut + do konce.
Využití: 0:0.
V oslabení: 1:0.
Diváků: 210.

OLH Spartak Soběslav – SK Telč 3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
Góly a nahrávky:
4. M. Kučera (O. Pánek), 9. M. Kučera (L. Karpíšek), 13. O. Pánek (Píha) – 6. Smejkal, 37. Šebesta (Berka).
Rozhodčí: Poskočil – T. Müller, Mašek.
Vyloučení: 6:4, navíc Hák (Soběslav) 10 minut.
Využití: 1:0.
V oslabení: 0:1.
Diváků: 110

SK Telč – HC Lední Medvědi Pelhřimov B 12:3 (1:1, 6:0, 5:2)
Góly a nahrávky:
18. Berka (Šebesta), 21. Tušer (Bína, Sokolík), 23. Smejkal (Šebesta, Sokolík), 28. Šebesta (Sokolík), 31. Lupač, 35. J. Havlík (T. Havlík), 38. Smejkal (Hauzar), 44. Smejkal (Bína, Sokolík), 46. Sokolík (Kret), 50. Tušer (Kubát, Kret), 51. Sokolík (Kubát), 59. Šebesta – 3. Štěrba (Zadražil), 48. J. Vrátný (M. Urban), 58. J. Vrátný.
Rozhodčí: D. Urban – J. Macháček, Soukup.
Vyloučení: 5:5, navíc Berka, T. Havlík (Telč), J. Vrátný, Štěrba (Pelhřimov) všichni 10 minut.
Využití: 3:0.
V oslabení: 2:1.
Diváků: 182

SK Telč – HC Vimperk 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
Góly a nahrávky: 
25. Sokolík (Smejkal) – 7. Jiří Lang (J. Předota), 12. R. Sitter (J. Předota), 22. J. Hanzal (Jan Bárta), 31. R. Sitter (Jiří Lang, J. Hanzal), 53. Paule (Vítovec), 60. R. Suchánek ml. 
Rozhodčí: Hamr – J. Macháček, Deim. 
Vyloučení: 7:7, navíc T. Havlík (Telč), Kačmár (Vimperk) oba 10 minut. 
Využití: 1:1. 
Diváků: 154. 
SK Telč: Tejcl – Tušer, Šebesta, T. Havlík, J. Šťastný, P. Prokeš, P. Prokop – Bína, Sokolík, Smejkal, Lupač (25. Tůma), Koreš, Kret, Kubát, Jak. Prášek, J. Havlík. Trenéři Josef Prášek a Pavel Podolský. 
Vimperk: Robl – Kačmár, J. Předota, Horejš, Chaloupka, O. Předota – R. Sitter, Jiří Lang, Vítovec, R. Suchánek ml., J. Hanzal, Fleischman, Jan Bárta, Paule, J. Sitter. Trenéři Pavel Předota a Jan Lavička. 

HC Tábor B – SK Telč 6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
Góly a nahrávky: 
18. Bouška (Š. Kadilák ml.), 27. Syrovátka (D. Hubáček), 33. Hlaváč (D. Hubáček, R. Ježek), 42. Ošmyk (Prštický), 44. Bouška, 57. Prštický (Š. Kadilák ml., Brabec) – 8. Šalanda (Jak. Prášek), 34. Hauzar (Berka), 36. Hauzar (Jak, Prášek), 60. Šebesta (J. Havlík). 
Rozhodčí: J. Stach – P. Bělohlav ml., P. Němec. 
Vyloučení: 8:11, navíc Šebesta (Telč) 10 minut. 
Využití: 2:2. 
Diváků: 70. 

TJ Jiskra Humpolec – SK Telč 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Góly a nahrávky: 
12. T. Dvořák (D. Hřeben), 15. Hubata (J. Šerák, L. Kavka), 40. Mar. Jelínek, 43. Loučka (D. Hřeben), 47. Zd. Jelínek (D. Hřeben) – 10. Jak. Prášek (Kubát), 43. Kubát TS. 
Rozhodčí: Horáček – Bušta, J. Macháček. 
Vyloučení: 7:6, navíc Tůma (Telč) 5 minut + do konce.  
Využití: 1:0. 
V oslabení: 1:0. 
Diváků: 100. 
J. Humpolec: Jan Zour – Loučka, Zadina, Zd. Jelínek, J. Šerák – T. Dvořák, D. Hřeben, Prokop, Hubata, Komůrka, L. Kavka, Dolejš, Mar. Jelínek, Brázda (41. Baxa). Trenéři Jiří Zour a Tomáš Maršík. 
SK Telč: A. Havlík – Tušer, Šebesta, T. Havlík, Prokeš – Hauzar (41. Tůma), Sokolík, Lupač, Bína, Koreš, Berka, Kubát, Jak. Prášek, Šalanda. Trenéři Josef Prášek a Pavel Podolský. 

SK Telč – HC Slavoj Český Krumlov 1:9 (1:2, 0:4, 0:3)
Góly a nahrávky: 
16. Kret (Berka) – 18. K. Šťastný (Čížek), 19. Vondřich (Gallistl), 28. Gallistl, 31. Svěchota (Ungr), 38. Malovec (K. Šťastný), 39. Klíma (Ungr), 42. Klíma (Ungr), 48. Čížek (Berný), 51. Ungr. 
Rozhodčí: Hamr – Macháček, Lang. 
Vyloučení: 5:6, navíc J. Šťastný (Telč) 10 minut, Břečka (Č. Krumlov) 5 minut + do konce. 
Využití: 0:0. 
Diváků: 185. 
SK Telč: A. Havlík – Tušetr, Šebesta, T. Havlík, J. Šťastný, Prokeš, Prokop – Tůma (21. Bína), Sokolík, J. Havlík, Kret, Berka, Smejkal, Prášek ml., Kubát, Šalanda. Trenéři Josef Prášek a Pavel Podolský. 
Č. Krumlov: Pícha – Čížek, Malovec, Břečka, Gallistl – Klíma, K. Šťastný, Ungr, Kadlec, Vondřich, Svěchota, Berný, Řepa, Michel. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.