SOUPEŘI 

logologologologologologologologologologologologologologologo

ROZLOSOVÁNÍ a výsledky
liga mladších žáků "B" - sk. 18
LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B" - sk. 22
vysočina 2022/2023 

Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání.

Nahlášené oficiální termíny jsou podbarveny zeleně.

Hrací den Datum Začátek ZS Soutěž Domácí Hosté výsledek
sobota - neděle 10.09.2022 - 11.09.2022 10:00 - 16:00 Humpolec LMŽ B Jiskra Humpolec  SK Telč   
sobota - neděle 17.09.2022 - 18.09.2022 10:00 - 16:00 Světlá n/S. LMŽ B HC Světlá n. Sáz.  SK Telč   
neděle 25.09.2022 09:00 Telč LMŽ B SK Telč  HC Žihadla Moravské Budějovice   
středa 28.09.2022 16:00 - 18:00 V. Meziříčí LMŽ B HHK Velké Meziříčí  SK Telč   
sobota 01.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  Náměšť nad Oslavou   
sobota - neděle 08.10.2022 - 09.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  HC Sp. Velká Bíteš   
sobota - neděle 15.10.2022 - 16.10.2022 10:00 - 16:00 Jihlava LMŽ B HC Dukla Jihlava  SK Telč   
sobota - neděle 22.10.2022 - 23.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  BK Havlíčkův Brod   
čtvrtek 27.10.2022 10:00 - 16:00 Bystřice n/P. LMŽ B BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem  SK Telč   
sobota 29.10.2022 10:00 - 16:00 Třebíč LMŽ B SK H.Slavia Třebíč  SK Telč   
sobota 05.11.2022 10:00 - 16:00 Ledč n/S. LMŽ B HC Ledeč nad Sázavou  SK Telč   
sobota - neděle 12.11.2022 - 13.11.2022 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  Jiskra Humpolec   
sobota 19.11.2022 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  HC Světlá n. Sáz.   
sobota - neděle 26.11.2022 - 27.11.2022 10:00 - 16:00 M. Budějovice LMŽ B HC Žihadla Moravské Budějovice  SK Telč   
sobota 03.12.2022 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  HHK Velké Meziříčí   
sobota - neděle 10.12.2022 - 11.12.2022 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  ICE DRAGONS Telč   
sobota 17.12.2022 10:00 - 16:00 V. Bíteš LMŽ B HC Sp. Velká Bíteš  SK Telč   
sobota - neděle 07.01.2023 - 08.01.2023 10:00 - 16:00 H. Brod LMŽ B BK Havlíčkův Brod  SK Telč   
sobota 14.01.2023 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  SK H.Slavia Třebíč   
sobota 28.01.2023 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  HC Ledeč nad Sázavou   
neděle 29.01.2023 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem   
sobota 04.02.2023 10:00 - 16:00 Pelhřimov LMŽ B HC Lední medvědi Pelhřimov  SK Telč   
sobota 11.02.2023 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B ICE DRAGONS Telč  SK Telč   
sobota 18.02.2023 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  SKLH Žďár n. Sázavou   
sobota 25.02.2023 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  HC Lední medvědi Pelhřimov   
sobota 04.03.2023 10:00 - 16:00 Náměšť n/O. LMŽ B Náměšť nad Oslavou  SK Telč   
sobota 11.03.2023 10:00 - 16:00 Telč LMŽ B SK Telč  HC Dukla Jihlava   
sobota 18.03.2023 10:00 - 16:00 Žďár n/S. LMŽ B SKLH Žďár n. Sázavou  SK Telč   

 

Hrací den Datum Začátek ZS Soutěž Domácí Hosté Výsledek
sobota - neděle 10.09.2022 - 11.09.2022 10:00 - 16:00 Humpolec LSŽ B Jiskra Humpolec  SK Telč   
sobota 17.09.2022 11:00 Chotěboř LSŽ B HC Chotěboř  SK Telč   
neděle 25.09.2022 11:00 Telč LSŽ B SK Telč  HC Žihadla Moravské Budějovice   
středa 28.09.2022 16:00 - 18:00 V. Meziříčí LSŽ B HHK Velké Meziříčí  SK Telč   
sobota 01.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  Náměšť nad Oslavou   
neděle 02.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B ICE DRAGONS Telč  SK Telč   
sobota - neděle 08.10.2022 - 09.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  HC Sp. Velká Bíteš   
sobota - neděle 15.10.2022 - 16.10.2022 10:00 - 16:00 Jihlava LSŽ B HC Dukla Jihlava  SK Telč   
sobota - neděle 22.10.2022 - 23.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  BK Havlíčkův Brod   
sobota 29.10.2022 10:00 - 16:00 Třebíč LSŽ B SK H.Slavia Třebíč  SK Telč   
neděle 30.10.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  SKLH Žďár n. Sázavou   
sobota 05.11.2022 10:00 - 16:00 Ledeč n/S. LSŽ B HC Ledeč nad Sázavou  SK Telč   
neděle 06.11.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  HC Lední medvědi Pelhřimov   
sobota - neděle 12.11.2022 - 13.11.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  Jiskra Humpolec   
sobota 19.11.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  HC Chotěboř   
sobota - neděle 26.11.2022 - 27.11.2022 10:00 - 16:00 M. Budějovice LSŽ B HC Žihadla Moravské Budějovice  SK Telč   
sobota 03.12.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  HHK Velké Meziříčí   
neděle 04.12.2022 10:00 - 16:00 Náměšť n/O. LSŽ B Náměšť nad Oslavou  SK Telč   
sobota - neděle 10.12.2022 - 11.12.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  ICE DRAGONS Telč   
sobota 17.12.2022 10:00 - 16:00 V. Bíteš LSŽ B HC Sp. Velká Bíteš  SK Telč   
neděle 18.12.2022 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  HC Dukla Jihlava   
sobota - neděle 07.01.2023 - 08.01.2023 10:00 - 16:00 H. Brod LSŽ B BK Havlíčkův Brod  SK Telč   
sobota 14.01.2023 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  SK H.Slavia Třebíč   
neděle 15.01.2023 10:00 - 16:00 Žďár n/S. LSŽ B SKLH Žďár n. Sázavou  SK Telč   
sobota 28.01.2023 10:00 - 16:00 Telč LSŽ B SK Telč  HC Ledeč nad Sázavou   
neděle 29.01.2023 10:00 - 16:00 Pelhřimov LSŽ B HC Lední medvědi Pelhřimov  SK Telč   

 

TABULKY