ROZLOSOVÁNÍ

Ligy mladších žáků "D"

2019/2020

  Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté
1. kolo So, Ne 14.- 15.09.2019 09:00 - 16:30 Rosice LMŽ D B6101 HC Zastávka u Brna SK Telč
2. kolo So, Ne 21. - 22.09.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6105 SK Telč SHKM Hodonín
3. kolo So, Ne 28. - 29.09.2019 09:00 - 16:30 Brno - Úvoz LMŽ D B6109 HCM Warriors Brno SK Telč
4. kolo So, Ne 05. - 06.10.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6113 SK Telč HC Blansko
5. kolo So, Ne 12. - 13.10.2019 09:00 - 16:30 Břeclav LMŽ D B6117 HC Lvi Břeclav SK Telč
6. kolo So, Ne 19. - 20.10.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6121 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
7. kolo So, Ne 26. - 27.10.2019 09:00 - 16:30 V. Bíteš LMŽ D B6125 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
8. kolo So, Ne 02. - 03.11.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6129 SK Telč HC Zastávka u Brna
9. kolo So, Ne 09. - 10.11.2019 09:00 - 16:30 Hodonín LMŽ D B6133 SHKM Hodonín SK Telč
10. kolo So, Ne 16. - 17.11.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6137 SK Telč HCM Warriors Brno
11. kolo So, Ne 23. - 24.11.2019 09:00 - 16:30 Blansko LMŽ D B6141 HC Blansko SK Telč
12. kolo So, Ne 30. 11. - 01.12.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6145 SK Telč HC Lvi Břeclav
13. kolo So, Ne 07. - 08.12.2019 09:00 - 16:30 M.Budějovice LMŽ D B6149 HC Žihadla Moravské Budějovice SK Telč
14. kolo So, Ne 14. - 15.12.2019 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6153 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
15. kolo So, Ne 04. - 05.01.2020 09:00 - 16:30 Rosice LMŽ D B6157 HC Zastávka u Brna SK Telč
16. kolo So, Ne 11. - 12.01.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6161 SK Telč SHKM Hodonín
17. kolo So, Ne 25. - 26.01.2020 09:00 - 16:30 Brno - Úvoz LMŽ D B6165 HCM Warriors Brno SK Telč
18. kolo So, Ne 08. - 09.02.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6169 SK Telč HC Blansko
19. kolo So, Ne 15. - 16.02.2020 09:00 - 16:30 Břeclav LMŽ D B6173 HC Lvi Břeclav SK Telč
20. kolo So, Ne 29.02. - 01.03.2020 09:00 - 16:30 Telč LMŽ D B6177 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
21. kolo So, Ne 14. - 15.03.2020 09:00 - 16:30 V. Bíteš LMŽ D B6181 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč

ZÁpasy SK Telč

Oficiální termíny a začátky zápasů

  Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté
1. kolo       Rosice LMŽ D B6101 HC Zastávka u Brna SK Telč
2. kolo       Telč LMŽ D B6105 SK Telč SHKM Hodonín
3. kolo       Brno - Úvoz LMŽ D B6109 HCM Warriors Brno SK Telč
4. kolo       Telč LMŽ D B6113 SK Telč HC Blansko
5. kolo       Břeclav LMŽ D B6117 HC Lvi Břeclav SK Telč
6. kolo       Telč LMŽ D B6121 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
7. kolo       V. Bíteš LMŽ D B6125 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
8. kolo       Telč LMŽ D B6129 SK Telč HC Zastávka u Brna
9. kolo       Hodonín LMŽ D B6133 SHKM Hodonín SK Telč
10. kolo       Telč LMŽ D B6137 SK Telč HCM Warriors Brno
11. kolo       Blansko LMŽ D B6141 HC Blansko SK Telč
12. kolo       Telč LMŽ D B6145 SK Telč HC Lvi Břeclav
13. kolo       M.Budějovice LMŽ D B6149 HC Žihadla Moravské Budějovice SK Telč
14. kolo       Telč LMŽ D B6153 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
15. kolo       Rosice LMŽ D B6157 HC Zastávka u Brna SK Telč
16. kolo       Telč LMŽ D B6161 SK Telč SHKM Hodonín
17. kolo       Brno - Úvoz LMŽ D B6165 HCM Warriors Brno SK Telč
18. kolo       Telč LMŽ D B6169 SK Telč HC Blansko
19. kolo       Břeclav LMŽ D B6173 HC Lvi Břeclav SK Telč
20. kolo       Telč LMŽ D B6177 SK Telč HC Žihadla Moravské Budějovice
21. kolo       V. Bíteš LMŽ D B6181 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč