Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání. Platný termín je červenou barvou.
Termíny utkání budou průběžně upravovány podle zaslaných hlášenek těchto utkání. Platný termín je červenou barvou.
Termín utkání | zimní stadion | Soutěž | Číslo utkání | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
So | 12.09.2020 | 10:00 | Telč | LMŽ D | J6005 | SK Telč | ICE DRAGONS | 0:18 |
So | 19.09.2020 | 10:00 | Ledeč n/S. | LMŽ D | J6009 | HC Ledeč nad Sázavou | SK Telč | 6:5 |
Ne | 27.09.2020 | 10:00 | M.Budějovice | LMŽ D | J6016 | SK Telč | SKLH Žďár n. Sázavou | 3:15 |
So | 03.10.2020 | 11:30 | Pelhřimov | LMŽ D | J6022 | HC Lední medvědi Pelhřimov | SK Telč | 4:11 |
Ne | 04.10.2020 | 14:30 | Telč | LMŽ D | J6027 | SK Telč | HC Dukla Jihlava | 7:10 |
So | 10.10.2020 | 11:00 | Humpolec | LMŽ D | J6035 | Jiskra Humpolec | SK Telč | 13:7 |
M. Budějovice | LMŽ D | J6038 | SK Telč | BK Havlíčkův Brod | ||||
St | 28.10.2020 | 10:00 | Světlá n/S. | LMŽ D | J6048 | HC Světlá n. Sáz. | SK Telč | |
So | 31.10.2020 | 09:00 - 17:00 | Telč | LMŽ D | J6049 | SK Telč | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem | |
Ne | 08.11.2020 | 10:00 | M. Budějovice | LMŽ D | J6060 | SK Telč | SK H.Slavia Třebíč | |
Ne | 08.11.2020 | 09:00 - 17:00 | Vel.Meziříčí | LMŽ D | J6062 | HHK Velké Meziříčí | SK Telč | |
So | 14.11.2020 | 09:00 - 17:00 | Telč | LMŽ D | J6071 | ICE DRAGONS | SK Telč | |
Út | 17.11.2020 | 10:00 | Telč | LMŽ D | J6075 | SK Telč | HC Ledeč nad Sázavou | |
So | 21.11.2020 | 09:00 - 17:00 | Žďár n/S. | LMŽ D | J6082 | SKLH Žďár n. Sázavou | SK Telč | |
Ne | 06.12.2020 | 10:00 | M. Budějovice | LMŽ D | J6088 | SK Telč | HC Lední medvědi Pelhřimov | |
Ne | 06.12.2020 | 09:00 - 17:00 | Jihlava | LMŽ D | J6093 | HC Dukla Jihlava | SK Telč | |
So | 12.12.2020 | 09:00 - 17:00 | Telč | LMŽ D | J6101 | SK Telč | Jiskra Humpolec | |
So | 19.12.2020 | 09:00 - 17:00 | Havl.Brod | LMŽ D | J6104 | BK Havlíčkův Brod | SK Telč | |
Ne | 10.01.2021 | 10:00 | M. Budějovice | LMŽ D | J6114 | SK Telč | HC Světlá n. Sáz. | |
So | 16.01.2021 | 09:00 - 17:00 | Bystřice n/P. | LMŽ D | J6115 | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem | SK Telč | |
Ne | 17.01.2021 | 09:00 - 17:00 | Třebíč | LMŽ D | J6126 | SK H.Slavia Třebíč | SK Telč | |
So | 30.01.2021 | 09:00 - 17:00 | Telč | LMŽ D | J6128 | SK Telč | HHK Velké Meziříčí |
P | TÝM | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ICE DRAGONS | 6 | 5 | 1 | 0 | 84:10 | 11 |
2. | BK Havlíčkův Brod | 6 | 5 | 0 | 1 | 71:21 | 10 |
3. | HHK Velké Meziříčí | 5 | 4 | 0 | 1 | 46:16 | 8 |
4. | SKLH Žďár n. Sázavou | 4 | 3 | 1 | 0 | 31:15 | 7 |
5. | HC Dukla Jihlava | 6 | 3 | 0 | 3 | 55:29 | 6 |
6. | SK H.Slavia Třebíč | 5 | 3 | 0 | 2 | 38:32 | 6 |
7. | Jiskra Humpolec | 5 | 3 | 0 | 2 | 40:36 | 6 |
8. | HC Světlá n. Sáz. | 6 | 3 | 0 | 3 | 33:33 | 6 |
9. | HC Ledeč nad Sázavou | 6 | 2 | 0 | 4 | 37:57 | 4 |
10. | SK Telč | 6 | 1 | 0 | 5 | 33:66 | 2 |
11. | HC Lední medvědi Pelhřimov | 6 | 0 | 0 | 6 | 13:67 | 0 |
12. | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem | 5 | 0 | 0 | 5 | 8:107 | 0 |
DATUM | DOMÁCÍ | SKÓRE | HOSTÉ |
1. KOLO | |||
12.09.2020 | SK Telč | 0:18 | ICE DRAGONS |
12.09.2020 | HC Dukla Jihlava | 21:1 | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem |
12.09.2020 | Jiskra Humpolec | 13:3 | HC Lední medvědi Pelhřimov |
13.09.2020 | HC Světlá n. Sáz. | 10:5 | HC Ledeč nad Sázavou |
13.09.2020 | BK Havlíčkův Brod | 7:8 | SKLH Žďár n. Sázavou |
13.09.2020 | SK H.Slavia Třebíč | 2:9 | HHK Velké Meziříčí |
2. KOLO | |||
19.09.2020 | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem | 3:13 | HHK Velké Meziříčí |
19.09.2020 | ICE DRAGONS | 8:5 | SK H.Slavia Třebíč |
19.09.2020 | HC Ledeč nad Sázavou | 6:5 | SK Telč |
19.09.2020 | HC Lední medvědi Pelhřimov | 1:12 | BK Havlíčkův Brod |
20.09.2020 | HC Dukla Jihlava | 13:3 | Jiskra Humpolec |
20.09.2020 | SKLH Žďár n. Sázavou | 6:3 | HC Světlá n. Sáz. |
3. KOLO | |||
---|---|---|---|
26.09.2020 | HHK Velké Meziříčí | 0:8 | ICE DRAGONS |
26.09.2020 | HC Lední medvědi Pelhřimov | 0:8 | HC Světlá n. Sáz. |
27.09.2020 | Jiskra Humpolec | - | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem |
27.09.2020 | SK Telč | 3:15 | SKLH Žďár n. Sázavou |
27.09.2020 | SK H.Slavia Třebíč | 13:4 | HC Ledeč nad Sázavou |
27.09.2020 | BK Havlíčkův Brod | 6:3 | HC Dukla Jihlava |
4. KOLO | |||
---|---|---|---|
03.10.2020 | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem | 0:33 | ICE DRAGONS |
03.10.2020 | HC Ledeč nad Sázavou | 3:11 | HHK Velké Meziříčí |
03.10.2020 | HC Lední medvědi Pelhřimov | 4:11 | SK Telč |
03.10.2020 | Jiskra Humpolec | 4:10 | BK Havlíčkův Brod |
03.10.2020 | HC Dukla Jihlava | 2:4 | HC Světlá n. Sáz. |
04.10.2020 | SKLH Žďár n. Sázavou | - | SK H.Slavia Třebíč |
5. KOLO | |||
---|---|---|---|
04.10.2020 | HC Světlá n. Sáz. | 3:7 | Jiskra Humpolec |
04.10.2020 | ICE DRAGONS | 15:2 | HC Ledeč nad Sázavou |
04.10.2020 | SK H.Slavia Třebíč | 10:5 | HC Lední medvědi Pelhřimov |
04.10.2020 | BK Havlíčkův Brod | 23:0 | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem |
04.10.2020 | SK Telč | 7:10 | HC Dukla Jihlava |
04.10.2020 | HHK Velké Meziříčí | - | SKLH Žďár n. Sázavou |
6. KOLO | |||
10.10.2020 | SKLH Žďár n. Sázavou | 2:2 | ICE DRAGONS |
10.10.2020 | Jiskra Humpolec | 13:7 | SK Telč |
10.10.2020 | HC Lední medvědi Pelhřimov | 0:13 | HHK Velké Meziříčí |
10.10.2020 | HC Dukla Jihlava | 6:8 | SK H.Slavia Třebíč |
11.10.2020 | BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem | 3:17 | HC Ledeč nad Sázavou |
11.10.2020 | BK Havlíčkův Brod | 13:5 | HC Světlá n. Sáz. |