ROZLOSOVÁNÍ

Soutěž 5. tříd Kraje Vysočina

2019/2020

  Den Datum Čas ZS Soutěž ČU Domácí Hosté
1. kolo So, Ne 21. - 22. 09.2019 09:00 - 16:00 Třebíč 5. TŘÍDA J5003 SK H.Slavia Třebíč SK Telč
2. kolo So, Ne 28. - 29. 09.2019 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5009 SK Telč BK Havlíčkův Brod
3. kolo So, Ne 05. - 06. 10.2019 09:00 - 16:00 Chotěboř 5. TŘÍDA J5016 HC Chotěboř SK Telč
4. kolo So, Ne 12. - 13. 10.2019 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5020 SK Telč HC Ledeč nad Sázavou
5. kolo So, Ne 19. - 20. 10.2019 09:00 - 16:00 Pelhřimov 5. TŘÍDA J5029 HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč
6. kolo So, Ne 26. - 27. 10.2019 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5031 SK Telč Náměšť nad Oslavou
7. kolo So, Ne 02. - 03. 11.2019 09:00 - 16:00 Světlá n/S. 5. TŘÍDA J5042 HC Světlá n. Sáz. SK Telč
8. kolo So, Ne 16. - 17. 11.2019 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5054 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
9. kolo So, Ne 23. - 24. 11.2019 09:00 - 16:00 Humpolec 5. TŘÍDA J5055 Jiskra Humpolec SK Telč
10. kolo So, Ne 30.11. - 1. 12 2019 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5065 SK Telč HC Dukla Jihlava
11. kolo So, Ne 07. - 08. 12.2019 09:00 - 16:00 V. Meziříčí 5. TŘÍDA J5068 HHK Velké Meziříčí SK Telč
12. kolo So, Ne 14. - 15. 12.2019 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5076 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
13. kolo So, Ne 21. - 22. 12.2019 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5081 SK Telč SK H.Slavia Třebíč
14. kolo So, Ne 04. - 05. 01.2020 09:00 - 16:00 H.Brod 5. TŘÍDA J5087 BK Havlíčkův Brod SK Telč
15. kolo So, Ne 11. - 12. 01.2020 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5094 SK Telč HC Chotěboř
16. kolo So, Ne 18. - 19. 01.2020 09:00 - 16:00 Ledeč n/S. 5. TŘÍDA J5098 HC Ledeč nad Sázavou SK Telč
17. kolo So, Ne 25. - 26. 01.2020 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5107 SK Telč HC Lední medvědi Pelhřimov
18. kolo So, Ne 01. - 02. 02.2020 09:00 - 16:00 Náměšť n/O. 5. TŘÍDA J5109 Náměšť nad Oslavou SK Telč
19. kolo So, Ne 08. - 09. 02.2020 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5120 SK Telč HC Světlá n. Sáz.
20. kolo So, Ne 22. - 23. 02.2020 09:00 - 16:00 V.Bíteš 5. TŘÍDA J5132 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
21. kolo So, Ne 29.02. - 01. 03. 2020 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5133 SK Telč Jiskra Humpolec
22. kolo So, Ne 07. - 08. 03.2020 09:00 - 16:00 Jihlava 5. TŘÍDA J5143 HC Dukla Jihlava SK Telč
23. kolo 20.03.2020 09:00 - 16:00 Telč 5. TŘÍDA J5146 SK Telč HHK Velké Meziříčí
24. kolo So, Ne 21. - 22. 03.2020 09:00 - 16:00 Žďár n/S. 5. TŘÍDA J5154 SKLH Žďár n. Sázavou SK Telč

Zápasy sk telč

Oficiální termíny a začátky utkání

  Den Datum Začátek ZS Soutěž ČU Domácí Hosté
1. kolo       Třebíč 5. TŘÍDA J5003 SK H.Slavia Třebíč SK Telč
2. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5009 SK Telč BK Havlíčkův Brod
3. kolo       Chotěboř 5. TŘÍDA J5016 HC Chotěboř SK Telč
4. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5020 SK Telč HC Ledeč nad Sázavou
5. kolo       Pelhřimov 5. TŘÍDA J5029 HC Lední medvědi Pelhřimov SK Telč
6. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5031 SK Telč Náměšť nad Oslavou
7. kolo       Světlá n/S. 5. TŘÍDA J5042 HC Světlá n. Sáz. SK Telč
8. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5054 SK Telč HC Sp. Velká Bíteš
9. kolo       Humpolec 5. TŘÍDA J5055 Jiskra Humpolec SK Telč
10. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5065 SK Telč HC Dukla Jihlava
11. kolo       V. Meziříčí 5. TŘÍDA J5068 HHK Velké Meziříčí SK Telč
12. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5076 SK Telč SKLH Žďár n. Sázavou
13. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5081 SK Telč SK H.Slavia Třebíč
14. kolo       H.Brod 5. TŘÍDA J5087 BK Havlíčkův Brod SK Telč
15. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5094 SK Telč HC Chotěboř
16. kolo       Ledeč n/S. 5. TŘÍDA J5098 HC Ledeč nad Sázavou SK Telč
17. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5107 SK Telč HC Lední medvědi Pelhřimov
18. kolo       Náměšť n/O. 5. TŘÍDA J5109 Náměšť nad Oslavou SK Telč
19. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5120 SK Telč HC Světlá n. Sáz.
20. kolo       V.Bíteš 5. TŘÍDA J5132 HC Sp. Velká Bíteš SK Telč
21. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5133 SK Telč Jiskra Humpolec
22. kolo       Jihlava 5. TŘÍDA J5143 HC Dukla Jihlava SK Telč
23. kolo       Telč 5. TŘÍDA J5146 SK Telč HHK Velké Meziříčí
24. kolo       Žďár n/S. 5. TŘÍDA J5154 SKLH Žďár n. Sázavou SK Telč